Prefabrikované kúpeľne

Nami ponúkané riešenie vykazuje významnú úsporu nákladov, úsporu času potrebného naodovzdanie stavby ako celku av neposlednom rade i konštantne garantovanú kvalitu každejprefabrikované kúpeľne.

Prefabrikované kúpeľne nachádzajú svoje uplatnenie v stavebných projektov, pri ktoré vykazujúurčitú mieru opakovateľnosti. V závislosti na konkrétnom projekte sme schopní uspokojiť každú požiadavku od 25 kúpeľní.

Manažérom bude investorovi vyhotovený návrh projektu prefabrikované kúpeľne a na základe dohodnutých podkladov bude realizovaný. Zhotovená a vybavená sanitárne bunka, dodaná v stave okamžitého použitia.

Možnosti použitia:

 • Hotely, penzióny
 • obytné budovy
 • Internáty, turistické chaty
 • Nemocnice, kliniky
 • Domovy pre seniorov
 • väzenskej zariadenia

Výhody prefabrikovaných kúpeľní:

 • Jeden partner: o kompletnú plánovanie, dokumentáciu, produkciu a dodávku Vašich kúpeľní sa postará náš projektový manažér.
 • Pevná cena: istotu v plánovaní máte aj pri nákladoch. Za Vašu prefabrikované kúpeľňu zaplatítepresne cenu, dohodnutú pred začiatkom projektu.
 • Záruka: v prípade potreby je Vaším partnerom len jedna spoločnosť.


ĎALŠIE VÝHODY

 • Just in time: zhotovenie a dodávka sú vždy presne zladené s pokrokom Vašej stavby. Každáprefabrikovaná kúpeľňa bude na Vašej stavbe osadená na hodinu presne.
 • Zníženie nákladov: s prefabrikovanou kúpeľňou môžete znížiť svoje náklady. To možno dosiahnuť prefabrikáciou v našich halách a predprípravu celých sérií komponentov prejednotlivé remeslá.
 • Kvalita: prefabrikácie v hale poskytuje optimálne podmienky pre produkciu. Neustála kontrola kvality garantuje kvalitatívne hodnotné výsledky produktu až do detailu.
 • Koordinácia na stavbe: odbremení Vás od náročnej koordinácie desiatich rôznych remesielpotrebných pre zhotovenie kúpeľne.
 • Tempo: Vašu kúpeľňu Vám od naplánovania, cez produkciu, až po dodávku na stavbu dodámedo 10 týždňov.
 • Všetko podľa priania: takto sa dá charakterizovať nielen Vaša nová kúpeľňa, ale aj celáspolupráce s našou spoločnosťou. Radi prevezmeme aj osadenie a zapojenie.
 • Úspora času: v porovnaní s konvenčným spôsobom výstavby ušetríte až 20% času. Rýchlejšievýstavba predstavuje nižšie náklady, rýchle uvedenie do prevádzky a tým skorší príjem z užívania stavby.

 

Na začiatku je vždy plánovanie

Pred samotnou produkciou prefabrikovaný kúpelni je dôležitá prípravná fáza zahŕňajúca plánovanie, výber materiálov, koordináciu s investorom a projektantom stavby ...
Náš projektový manažér Vám bude k dispozícii od začiatku spolupráce až po kolaudáciu Vášho projektu.

PRÍPRAVA BEDNENIE

Keďže naše prefabrikované kúpeľne sú zhotovované vždy v spojitosti s konkrétnym projektom a na základe individuálnych želaní investora musí byť pred sériovou výrobou zhotovené oceľové debnenia.

Prefabrikované koupelny

 

ARMOVANIE 

Upevnenie potrebné Železobetonárske výstuže zaistí potrebné statické vlastnosti. V tomto kroku sú inštalované rozvody vody, odpadu a elektrickej energie.

 

Prefabrikované koupelny

BETÓNOVANIE

Do debnenia je vlievanej betón akostné triedy C35: 2 400 kg / m³, resp. LC 25: 1 800 kg / m³.

 

Prefabrikované koupelny

SPÁJANIE ELEMENT

Pri výrobe jednotlivé stenové elementy vodotesne spoja a vytvoria sa tak jeden celok.


Prefabrikované koupelny

HYDROIZOLÁCIE A OBKLAD

Podlaha ako aj potrebnej oblasti stien (sprchovací kút) sú pred obložením natreté vode nepriepustnú izolačnou hmotou, zabraňujúci nežiaducim škodám. Obklad stien a dlažba sú pokladané do lôžka z flexibilného lepidla. Výber obkladu, dlažby a škárovacej hmoty je prevedený investorom. Rohy a spoje sú spárované elastickým tmelom.


MALIARSKE PRÁCE

Strop a neobloženú steny sú vytmelené, tapetovanej maliarskym vlysom ​​a natreté disperzné barvou.Vnější steny, viditeľné po montáži umožňujú svojou povrchovou úpravou nanášať nátery a tapety.

Prefabrikované koupelny

MONTÁŽ sanity a zariaďovacích prvkov

Sanita a ostatné zariaďovacie prvkoy kúpeľne sú pri finalizácii namontované na steny bunky a spojené s jednotlivými rozvody inštalácie.


Prefabrikované koupelny

FINÁLNY PRODUKT

Dokončená prefabrikovaná kúpeľňa je v rámci riadenia výroby preverená po všetkých stránkach estetickosti a funkčnosti. Následne je prípravná k dodaniu.

Prefabrikované koupelny

TRANSPORT A MONTÁŽ

Kompletne dokončená prefabrikovaná kúpeľňa je pri transporte uzamknutá a zabalená, čím je chránená pred nežiaducimi okolitými vplyvmi. Dodania prefabrikovaných kúpeľní nákladnými automobilmi je plánovaná just in tímu v spolupráci s vedením stavby. Priebeh zabudovanie je rovnako jednoduchý ako dodanie prefabrikované kúpeľne na stavbu. Žeriavom priamo z nákladného automobilu na konkrétne podlažie a miesto zabudovania. Osadenie kúpeľne na miesto určenia sme schopní urobiť za cca. 30 minút.
Prefabrikované kúpeľne je možné zabudovať aj dodatočne vsunutím cez fasádu, alebo v prípade potreby môžu byť nasadené ako staticky samonosná veža pred fasádou budovy.

Prefabrikované koupelny

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.