27.2.2018

60% finančných nákladov - toľko môžete ušetriť v prípade, že sa miesto stavby garáže svojpomocne rozhodnete pre kúpu už hotové garáže. To je skutočne úctyhodná suma, ktorá pomôže ušetriť váš rozpočet. Aké ďalšie výhody majú betónové garáže?

Stavebné povolenie nepotrebujeteVario3

Predovšetkým je potrebné zdôrazniť, že k stavbe betónové garáže, respektíve teda k osadeniu jednoduché hotové garáže, aby sme boli úplne presní, nepotrebujete stavebné povolenie. To je skutočne veľká výhoda. Nečaká vás žiadne martýrium na stavebnom úrade, nepotrebujete sa s nikým dohadovať. Naproti tomu, ak by ste poňali úmysel stavať si garáž svojpomocne, chtiac-nechtiac ste museli na stavebný úrad vyraziť. Nezostalo by vám nič iné. Ako je to možné? Hotová betónová garáž spadá do kategórie tzv. Mobilné stavby. Postačí teda pre ňu len ohlásenie stavby.

Úspory a zase úspory

Skvelou správou je aj skutočnosť, že osadenie prefabrikované betónové garáže sa dá veľmi úspešne zvládnuť za dve hodinky práce. Z vyššie uvedeného teda vidíte, že nákup hotové garáže šetrí. A to nielen vaše financie, ale aj váš čas. Ďalším bonusom je mobilita garáže. Môžete ju podľa potreby presunúť, čo je dôležité. Nikdy totiž neviete, kedy treba zmeníte plány a budete chcieť, aby garáž stála niekde inde, než teraz. Navyše objekt garáže sa môže hodiť napríklad aj ako skladisko.

Väčší priestor sa hodí

Vynikajúci je, že veľmi odolná konštrukcia monolitické betónové garáže ponúka veľké možnosti využitia nielen ako parking pre váš automobil, ale napríklad aj ako skladisko, predajňa, alebo malá podnikateľská dielňa. Zároveň je k dispozícii aj dvojgaráž a môžete pokojne vytvoriť aj radové garáže. Nie je problém si vybrať farbu vonkajšie omietky garáže, milá je aj skutočnosť, že tenšie steny garáže zväčší veľkosť až o 40 cm, čo je pozitívne. Každý centimeter navyše sa pochopiteľne hodí.

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.