5.2.2018

Určite ste už mnohokrát niekde videli betónovú garáž. Pamätáte si na jednoduchý šedivý kváder. Skutočnosť ale môže byť aj iná - môžete si vybudovať aj esteticky dokonalú garáž.

Úpravy, ktoré ladia s okolím8

Štandardizovaná betónová garáž máva jednoduchú podobu betónového kváder aj s jeho typickou šedivú farbou. Takáto garáž väčšinou síce neurazí, ale zároveň ani nenadchne. Hoci jej funkčné vlastnosti nie nijako spochybniť, pretože je vyrobená z mimoriadne kvalitného betónu, zároveň je ale treba poznamenať, že pokiaľ ide o celkový architektonický dojem, nie je to žiadna sláva. Môžete si ju ale našťastie upraviť tak, aby zapadla do svojho okolia.

Naprostá originalita: Garáž sa sgrafitami

Napríklad nie je nič jednoduchšie, než betónovú garáž opatriť fasádou. Tá môže byť v rôznych farebných odtieňoch a dokonale tak ladiť s celým domom. Ak betónová garáž stojí hneď vedľa vášho domu, môžete ju fasádne lištou spojiť s domom. Tak rovno vytvoria jeden celok. Pokojne ale môžete garáž napríklad aj opatriť nejakým sgrafitom, za predpokladu, že to bude tiež ladiť s okolím. Motívy a vybrané farby môžu byť úplne rozmanité. Vytvoríte si tak originálny poňatie vášho parkovanie, ktoré vám môžu ľudia závidieť.

Komfort betónu, príjemný dotyk dreva

Ďalšou možnosťou, ako úplne premeniť betónovú garáž je zvoliť napríklad sedlovú strechu. Tá sa dá doplniť. Garáž tak môže vyzerať ako veľmi elegantný domček. Je to na vás, aké riešenie garáže si vyberiete. Zrovna tak sa dá garáž treba zapustiť do svahu a aj tu bude vyzerať veľmi dobre. V hre je veľa riešení. Betónová garáž teda vôbec nemusí byť škaredým šedivým kameňom. Vždy sa dá rôznymi spôsobmi prispôsobiť už hotovému domu, ktorý dopĺňa. Nie je problém ju treba ani Obita doskami, ak chcete mať komfort betónové stavby, ale príjemný dotyk dreva.

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.