28.12.2017

Vybudovať garáž čo najrýchlejšie, taký je sen väčšiny majiteľov automobilov. Môže sa vám tiež splniť, to nie je príliš veľký problém. Keď si zvolíte hotovú garáž, potom máte veľkú výhodu - skutočne sa jej môžete dočkať vo veľmi krátkom časovom horizonte. Vlastne si necháte priviezť už hotový produkt, ktorý len osadíte.

1. Kompatibilita so stavbamidvougaraz 2

Plusom je, že prefabrikované garáže z jedného kusu majú rozmerové moduly, ktoré sú plne zlučiteľné s ďalšími stavebnými systémami. Vďaka tomu majú stavitelia jednoduchú pozíciu a garáž môžu bez problémov zakomponovať do svojich stavebných plánov. Pokojne tak môže hotová garáž zapadnúť do celkovej koncepcie domu a stať sa jeho neoddeliteľnou súčasťou. To je len na vás. Rozmerovo viete s čím počítať, a to je výhoda. Získavate tak stavbu garáže, na ktorú môžete nadväzovať.

2. Oveľa nižšie finančné náklady


Zároveň betónové garáže ponúkajú pre každého veľmi dobrý pomer ceny a kvality. Napríklad porovnaní s klasickou murovanou garážou môže priniesť úsporu nákladov až o 60%. Ak neveríte, ponúkneme vám aj tvrdá čísla. Kým murovanú garáž môžete postaviť za sumu od cca 200 000 Sk až pokojne do 500 000 Sk, záleží na jej rozmeroch, použitých materiáloch, konkrétnej podobe, hotová garáž vás vyjde oveľa lacnejšie. Pokojne sa môžete vojsť do sumy cca 100 000 Sk. Takáto úspora nákladov je samozrejme znateľná.

3. Nepotrebujete stavebné povolenie


Okrem kompatibility s ďalšími súčasnými stavebnými systémami a nízkymi nákladmi je pre betónové garáže typické aj veľmi jednoduché stavebné konanie. Nepotrebujete totiž pre ňu stavebné povolenie, pretože táto garáž patrí do kategórie mobilných stavieb, kde toto povolenie nie je vyžadované. Stačí len ohlásenie stavby, nič viac nepotrebujete. Zároveň ide o veľmi rýchlu stavbu. Jednoducho vám žeriav osadí garáž na miesto, kam potrebujete, a je hotovo.

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.