29.11.2017

Keď sa rozhodnete pre garáž, najlepšie je nechať si doviezť garáž už hotovú. Odpadne vám tak neuveriteľná kopa starostí, ktoré by ste inak museli podstupovať. Určite si sami dokážete predstaviť, čo všetko obnáša stavba garáže, ak sa do nej pustíte sami. Mnohé záujemcov odradí už tá predstava.

Keď nič nejde, voľte prefabrikované riešenia3

Áno je to tak. Vymeriavanie stavby, následné kopanie základov, stavba múrov, podlaha, omietky, kolaudácia. Všetko to stojí veľa času, peňazí, energie. A vrcholom smoly je, že celé toto vaše úsilie bohužiaľ nemusí korunovať úspech. Nemusí sa to podariť k vašej plnej spokojnosti. Pokojne môže nastať stav, v ktorom by ste do toho všetkého najradšej udrel, pretože to nevyšlo, ako ste chceli. No ruku na srdce, nie sú lepšie prefabrikované betónové garáže, ktoré vám celé toto trápenie ušetrí?

Parkujete okamžite

Isteže áno. Betónová garáž z jedného kusu vám dovolí parkovať ihneď po jej postavení, a to už stojí za to, nemyslíte? Na nič nečakáte. Stačí základová doska alebo len základové pásy, osadíte garáž a už môžete auto schovať vnútri. Skvelé je, že tieto garáže majú vysokú únosnosť a tiež naozaj veľkú šál rozmerových modulov, ktoré sa bez najmenších problémov dajú elegantne napasovať k moderným stavebným systémom. Skrátka a jednoducho dokonale zapadnú do vášho projektu.

Výborný pomer ceny a kvality

Či už plánujete akýkoľvek typ rodinného domčeka, betónová garáž sa do neho naozaj elegantne napasuje. Bude vyzerať, ako keby bola jeho súčasťou odjakživa. Nikto na prvý pohľad nespozná, že ide vlastne o samostatný objekt, ktorý bol do celého projektu zakomponovaný. Výborný je tiež pomer cena a kvalita. To je práve to, čo robí tento objekt zaujímavým. Máte možnosť touto voľbou ušetriť veľkú veľa peňazí, a to je určite pozitívny fakt

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.