30.10.2017

Preč sú betónové garáže ako nudné šedivé kocky. Je škoda, aby boli škaredými, nudnými objekty, ktoré nikoho nenadchnú. Veď sú predsa súčasťou nášho životného priestoru a ako také môžu byť aj príjemnými, živými, veselými objekty, ktoré budú pekne ladiť so svojim okolím.

Nemusíte mať sivú kocku2


Skúste si vytvoriť práve takú garáž. Ukážte ostatným, že to ide. Že garáž nemusí nutne byť škaredú zašedlou kockou, ale dá sa z nej vyrobiť pekný, hravý objekt. Áno, je to tak, ide to aj u prefabrikované betónové garáže. Nemusíte totiž zostať u tej klasickej základnej podoby. Pokojne si môžete vytvoriť úplne inú, krajší a farebnejší. Je to na vás. V minulých rokoch sa u nás začal presadzovať trend aj farebnejšie, živšie architektúry a nemusí to platiť len pre rodinné domčeky.

Ľudia ocenia vašu odvahu


Pokojne si fasádu svojho domčeka môžete natrieť na ružovo, oranžovo, bledo modro alebo bledo zeleno. Bude to vyzerať pekne, príjemne. A rovnakým spôsobom môžete premeniť aj betónovú garáž z jedného kusu. Je libo žltú, oranžovú, zelenú, alebo napríklad modrú garáž? Máte ju mať. Bude krásne ladiť s vaším domom. Nebojte sa farebného riešenia, strach nie je na mieste. Určite veľa ľudí z vášho okolia ocenia vašu odvahu a pôjdete príkladom ostatným, že aj domov pre auto nemusí byť nuda. Životné prostredie totiž bude presne také, aké si ho sami urobíme.

Nechajte natrieť farebne i vnútorné steny


Je navyše absolútne jasné, že betónová garáž je vhodnou investíciou do budúcnosti, či už bude farebne vyzerať akokoľvek. To je len a len na vás. Vnútri garáže to tiež môže vyzerať veselo. Nie je najmenší dôvod, prečo by ste nemohli nejako farebne a zaujímavo natrieť pokojne aj vnútorné steny garáže. Naozaj nie je nutné, aby tu panovala nudná šeď. Pokojne popustite uzdu svojej fantázii. Nechajte sa uniesť a svoje predstavy s pokojom realizujte.

 

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.