12.10.2017

Šedá nuda, tak si mnohí ľudia predstavujú garáž. Skutočnosť ale môže byť oveľa krajší. Pokojne si môžete garáž zladiť so zvyškom svojho domu pomocou farebnej fasády. Áno, je to tak. Farby nie sú vyhradené len pre váš dom. Rovnako úspešne ich môžete využiť aj pre garáž. Nebojte sa toho.

Vytvorte si veselý objekt8

Nie je potrebné myslieť vždy iba na praktické otázky. Áno, iste. Garáž je vždy predovšetkým funkčným prvkom, ktorý zaistí ochranu vášho vozidla pred nepriazňou počasia, ale aj pred nenechavými zlodejmi. Najprv samozrejme musí každá betónová garáž spĺňať tieto dve funkcie. Lenže to nie je všetko. Bola by veľká škoda, keby ste sa obmedzili len na číru funkčnosť tohto objektu. Môžete totiž garáž premeniť vo veselý objekt, ktorý sa bude každému páčiť. Žiadna šedivá nuda, ktorá splýva s okolím, ale niečo nádherne veselého a nekonvenčného.

Kreativite sa medze nekladú

Máte svetle okrovú fasádu? Alebo ste si dovolili vymaľovať svoj domček napríklad do odtieňov žltej, oranžovej, červenej či fialovej? Ja viem, je to bláznivé, ale ako sa hovorí, proti gustu nie je dišputát. Niekomu sa také farby páči a dáva to najavo na prvý pohľad aj fasádou svojho domu. Na celé svoje okolie kričí: Mám rád pestré farby, som neopozeraný, nápaditý, kreatívny. A aj jeho prefabrikovaná betónová garáž teda bude taká. Veselá, pekná, rozmanitá, nevšedný, aká na prvý pohľad upúta pozornosť.

Zaparkujte si doma kamión

Zároveň taká betónová garáž môže vyzerať naozaj rôzne. Bývate vo svahu a potrebujete tomu prispôsobiť aj svoju garáž? Niečo také nie je najmenší problém. Garáže zapustené do svahu sú bežnou záležitosťou. Okrem toho si môžete kúpiť napríklad poschodovú garáž, alebo takú, kam sa s úplným pokojom zmestí aj kamión. Proste vyberiete si presne takú garáž, aká do písmena splní vaše náročné požiadavky. Ponuka je veľmi široká.

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.