16.8.2017

Infračervené žiarenie prestúpi našej pokožkou, ohreje svalovú hmotu i kĺby. Uvoľní svalové napätie, pomôže vám odbúrať stres a tiež zlepšiť náladu.

Infrasauna sa od klasickej sauny líšia

Infrasauna sa od klasickej sauny líši už len tým, že ponúka veľmi šetrné saunovania pri oveľa nižších teplotách, než je zvykom u fínskej sauny. Je ideálny teda aj pre starších ľudí, ktorí neznesú vysoké teploty v saune. V infrasaune sa teplota pohybuje okolo 50 - 65 stupňov Celzia a procedúru stačí opakovať 1x. Po návšteve infrasauny sa ochladíte vo vlažnej vode alebo vôbec.

Ako sa pripraviť na inštaláciu?

Infrakabínu je možné umiestniť kdekoľvek v interiéri. Hodí sa do kúpeľne, k bazénu, do zimnej záhrady aj do spálne. Povrch, kde bude kabína stáť, musia byť úplne rovný, pokojne dlažba, PVC alebo koberec. Kabína stojí na skrutkách, ktoré umožnia cirkulovať vzduch. Sprcha pre ochladenie by mala byť blízko. Pre pripojenie do elektrickej siete potrebujete zásuvku 230V / 10A, 16A. U príkonu nad 2500 W je potreba samostatný prívod elektriny.

Starostlivosť o infrasaunu

Starať sa o infrasaunu nie je nijako náročné. Pravidelne sedacie plochy utierajte od prachu vlhkou handrou. Kabínu nikdy neupratujte, keď ešte teplá alebo je pripojená do zásuvky. Myslite na svoju bezpečnosť a zaobchádzajte s ňou ako s každým elektrickým spotrebičom.

Jednoduché riešenie

Infrasauny sú veľmi nenáročné na montáž, nie je potrebné žiadne technické riešenie ako je odvetrávanie, apod. Možno ju použiť v rodinnom dome aj v mestskom byte. Výhodou sú tiež nízke prevádzkové náklady. Infražiarenie má blahodarný vplyv na ľudský organizmus. Ak chcete byť stále zdraví alebo sa uvoľniť po náročnom dni, potom je infrasauna to pravé.

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.