29.6.2017

Na otvorenej terase môžete mať vírivku, ktorú je však vhodné zastrešiť. Riešením je vybudovanie zimnej záhrady, ktorá v lete slúži rovnako, ako pergola.

O otvorený priestor neprídete

Ak hľadáte spôsob, ako zastrešiť terasu, nemusíte sa báť, že týmto spôsobom prídete o vzdušný priestor, ktorý vám v letných dňoch poskytuje. Na druhej strane vám samostatná pergola v zime nijako neposlúži. Zvoliť môžete preto posuvné zastrešenie terasy, ktoré v sebe kombinuje prvok zimnej záhrady i terasy.

Presklená terasa

Ak chcete si zastrešiť terasu, môžete si zvoliť posuvné zastrešenie zo série Ideal či Mini od One Trade. Toto posuvné zastrešenie je veľmi praktické na ovládanie i na údržbu. Presklené dvere možno ľubovoľne zatvárať a otvárať s ohľadom na počasie. Na želanie môžete mať aj bočný vchod pre svojich štvornohých miláčikov.

Jednoduchá manipulácia

Chytré zastrešenie terasy umožní tiež ľahkú manipuláciu s vírivkou či záhradným nábytkom, květináčema, atď. Vybudovanie zimnú záhradu možno používať ako ďalší obytný priestor, ako domáci wellness či zimovisko pre záhradný nábytok, gril a kvety.

Zimná záhrada odolá aj vode

Presklená terasa s konštrukciou vodorovnej strechy odolá aj tzv. Tlakovej vode. Na strešnej konštrukcii sa používa bezpečnostné sklo, na bočné steny polykarbonát, ktorý je veľmi ľahký a napriek tomu nerozbitný. Všetku vlahu, ktorú neudrží vonkajšie tesnenie, pohltí dômyselné odvodňovacie lišty. Vyberte si zastrešenie terasy zo sériovo vyrábaných modelov či si zvoľte riešenie na mieru.

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.