29.6.2017

Na dovolenku do zahraničia jazdia všetci radi, ale medzi najobľúbenejšie destinácie stále patrí vlastná záhrada.

Dovolenka na záhrade

Od dovolenky v zahraničí odrádza mnoho rodín s deťmi nielen vyššia cena, ale aj neistá bezpečnostná situácia. Mnohé z nich tak radšej vymenia pláže za pobyt v montovanom mobilnom dome či iné záhradné chatke.

Voda a kúpanie k letu patria

Voda a kúpanie jednoducho patrí k letu. Takmer každá rodina s deťmi, ktorá vlastní kúsok záhrady, si rada zaobstará bazén na záhradu. Horúce letné dni sú tu a preto je takmer nutnosť nejaké to zariadenie ku ovlaženie na vlastnom pozemku mať. Pri bazéne potom nechýba altánok či záhradná pergola, posedenie, gril a prípadne detské ihrisko.

Široká ponuka

Ponuka záhradných bazénov je skutočne bohatá. Vybrať si môžete od tých najjednoduchších modelov až po luxusné. Pri výbere je potrebné zvážiť, ako často budete bazén používať, komu bude slúžiť, na čo ho chcete a tiež koľko doň môžete investovať. Ak nechcete investovať do stabilného bazéna, celkom iste siahnete po obľúbenom samonosnom bazéna, ktorý sa nafúkne prakticky sám, akonáhle do neho začnete nepúšťať vodu. Musí stáť na úplne rovnom podklade. Použiť môžete dlažbu a geotextíliu.

Zapustená klasika

Už klasikou v mnohých záhradách sú zapustené bazény. Medzi jednotlivými modelmi sú rozdiely v použitých materiáloch, ale aj čo sa týka konštrukcie. Vybrať si môžete laminátový, fóliový, sklokeramický alebo kompozitný materiál. Každý tento materiál má iné vlastnosti a líšia sa cenou. Keramické bazény sú najdrahšie. Najlacnejšie sú fóliové a laminátové bazény.

 

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.