22.6.2017

Nemáte kam zaparkovať auto, ale predstava drahé a predovšetkým zdĺhavé výstavby garáže vám vhod zrovna nepríde? Problém môžete vyriešiť pomocou moderného prístrešku na auto, tzv. Carporte.

Prístrešok pre auto - carporte

V porovnaní s murovanou garážou ušetríte týmto riešením až 60% nákladov. Oceľový prístrešok na auto má otvorenú vzdušnú konštrukciu, vďaka ktorej je zaistená výborná cirkulácia vzduchu. Prístrešok je chránený pred koróziou, rovnako tak pred zrezivěním chráni vaše vozidlo.

Jednoduchá montáž ako veľké plus

Jedným z dôvodov, prečo si zaobstarať prístrešok pre auto parkovacie státie, je rýchla montáž. Celý prístrešok môžete mať k dispozícii do 24 hodín. Navyše ho môžete po montáži začať okamžite využívať, nemusíte na nič čakať. Ďalším dôvodom je skutočne bohatý výber modelov a jednoduché prispôsobenie.

Prispôsobte si ho

Ďalším veľkým plus je možnosť si prístrešok pre auto prispôsobiť vašim potrebám. Vybrať si môžete prístrešky s jednoduchým státím, ale tiež pre dve vozidlá alebo dokonca pre karavany. Vybrať si môžete podľa vzorkovníka RAL vhodnú farbu konštrukcia, strecha môže byť presklená, prípadne plná.

Prečo si zaobstarať prístrešok miesto garáže?

Oproti garáži je prístrešok na auto oveľa lacnejšie a často aj vzhľadovo lepšie riešenie. Moderné prístrešok je skvelou alternatívou na chatu či chalupu, ale aj tam, kde máte v rodine viac, ako jeden automobil. Prístrešok možno použiť aj ako príležitostné posedenie, poslúži rovnako ako pergola. Prístrešok pre auto je skvelou alternatívou, môžete si ho prispôsobiť k vzhľadu domu či záhrady. Opatriť možno tiež bočným tienením, ktoré vaše vozidlo ochráni pred snehom a priamymi slnečnými lúčmi.

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.