19.6.2017

Budem stavať dom rozhodnete sa možná. Pretože ale máte veľmi napätý rozpočet, svoje rozhodnutie starostlivo zvažujete. Tiež neviete, či sa treba v najbližších rokoch nebudete sťahovať za prácou. Má v takom prípade vôbec zmysel investovať do trvalej stavby? Pravdepodobne nie. Vaše nároky splní mobilný dom.

Dobrý a lacný kompromis

Mobilné domy boli v minulosti pre nás veľkou neznámou. Väčšinou ľudí vnímali ako mobilný dom nejakú maringotku, ktorá skrývala sotva pár vecí a mohla uspokojiť skôr menej náročné obyvateľov. Dnes je ale všetko inak. Aj bývanie má svoje alternatívy. V súčasnosti tvorí mobilný dom plnohodnotné bývanie. Mnoho ľudí si na b bývanie vytvára rozpočet, v ktorom zvažuje každú položku. Nakoniec dospeje k názoru, že stavať vlastný dom je príliš náročné. Neoplatí sa to. Stavba na kľúč predstavuje obrovské výdavky, ak budete stavať svojpomocne, stavba sa zase potiahne dlho a nebude mať konca. Závisí totiž na vašich momentálnych finančných možnostiach. Keď ale do týchto úvah o bývaní zahrniete aj mobilné domy, zistíte, že ide o prekvapivo dobrý kompromis, ako uspokojiť svoje nároky na bývanie s minimálnymi nákladmi.

Celoročné bývanie s minimálnymi nákladmi

Alternatívu klasického trvalého bývania, či postaveného od nejakej firmy na kľúč alebo svojpomocne, predstavuje mobilný dom na celoročné bývanie. Áno, možno vás to prekvapí, ale mobilný dom je možné obývať celoročne. Nie je to len otázkou leta, ako si mnohí myslia. Mobilné domy sú vybavené zateplením, vďaka ktorému vám nikdy nebude zima. V jeho stenách sa nachádza tepelná minerálna izolácia s hrúbkou 100 mm, nechýba zatepľovací fasádny systém EPS, ktorý zakončuje stierka a výstužná tkanina. Že tomu tak naozaj je, o tom sa môžete presvedčiť na vlastné oči v showroome v Tehovci, kde nájdete mobilný dom Superior.

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.