11.5.2017

Mobilné domy ponúka celý rad zaujímavých alternatív. Pri správnom výbere vám poskytnú plnohodnotné bývanie.

Montované domy

Prvý montované domy, ako spôsob komfortného bývania, vznikli pred takmer štyridsiatimi rokmi v USA. Pôvodne slúžili pre rekreáciu, postupom času ich ľudia začali využívať na trvalé bývanie. Vďaka moderným materiálom je možné využiť ako plnohodnotné riešenie svojho bývania.

Nepotrebujete projekt

Nielenže si môžete zaobstarať luxusný mobilný dom s rýchlou realizáciou, navyše si môžete zaobstarať nové bývanie bez projektu. Ušetríte vďaka tomu, že nemusíte investovať do projektovej prípravy, ani zemných prác. Projekt vybraného domu je ju vopred daný, prípadne si môžete nechať postaviť dom na mieru. Je potrieb zabezpečiť na pozemok prívod vody a elektriny.

Betónová variant

Mobilné domy sa vyrába z dreva alebo z betónových modulov, ktoré možno prispôsobiť požiadavkám zákazníka. Vyzerajú veľmi krásne, dajú sa opatriť omietkou, terasou či pergolou alebo napríklad veľkými oknami. Možností, ako tieto betónové prefabrikáty využiť, je celý rad. Modulárny domy môžu byť tiež rastúce, ako sa rozširuje počet členov rodiny či nároky na priestor, dom prispôsobíte svojim potrebám.

Vybavenie

U mobilného domu nebudete trpieť ani čo sa týka vybavenia. Môžete v ňom mať kuchynskú linku, kúpeľňu, spálňu, ktoré zodpovedajú komfortu bežného bytu. Je možné si tiež nechať vyrobiť nábytok na mieru. V kúpeľni nechýba sprchovací kút, ani toaleta. Vykurovanie je možné mnohými spôsobmi. Zateplené domy možno využívať celoročne. Majú izolačné dvoj alebo trojsklá, sú hrubostenné. Mobilné domy vám prinesú pri bývaní veľkú spokojnosť. V prípade potreby je možné ho presťahovať na iný pozemok, rozšíriť o ďalšie moduly.

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.