3.5.2017

Betónové garáže sú nielen mobilné, ale tiež ponúka veľké množstvo variantov a široké možnosti využitia.

Výhody betónovej garáže

Betónovú garáž môžete postaviť na akúkoľvek rovnú plochu. Ideálne je asfaltový pás alebo zámková dlažba. S betónovú garáží tiež ušetríte nemalé náklady na stavbu. Mobilná garáž je veľmi pevná, stabilná a možno ju zaobstarať celú radu doplnkov.

Betónovú garáž si obľúbite

Prefabrikované betónové garáže nemusí vyzerať ako obyčajná búda. Naopak moderné montované garáže sú opatrené omietkou a podlahou. Garáž je možné využiť ako dielňu, sklad, predajňu. Betónové moduly sa používajú aj na výstavbu mobilných domov. 

Cenovo dostupné riešenie

Betónová garáž je finančne nenáročná. Navyše jej montáž zvládnete len za pár hodín. Betónovú garáž môžete využívať aj ako záhradný domček, kam spoľahlivo uschováte potrebné náradie ako je kosačka na trávu, kreslá a záhradný nábytok a ďalšie. Za cenu jednej murovanej garáže si môžete zaobstarať dve betónové, ktoré sú navyše mobilné a možno ich ľubovoľne sťahovať.

Príslušenstvo

Betónovú garáž si môžete ľubovoľne doladiť podľa seba. Doplniť ju môžete o rôzne regály, police, ale aj osvetlenie, klimatizácia a ďalšie príslušenstvo. Pri stavbe domu ju môžete využiť ako stavebný kontajner alebo napríklad šatňu a odpočinkový kút pre pracovníkov. Betónová garáž môže mať rôzne farebnú fasádu, pokojne ju možno doplniť o veľkú presklenú plochu alebo pergolu. Prefabrikovaná garáž ponúka tisíce možností vzhľadu i použitia. Vylepšiť ju môžete vždy podľa seba. Podľa toho, k čomu ju využijete, vyberte aj vhodnú veľkosť.

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.