11.4.2017

Automobil by sme nemali nechať mrznúť v zime vonku. Zaobstarať mu môžete betónovú garáž.

 

Prečo dať auto do garáže?

Betónová garáž zabezpečí, že váš automobil nebude vystavený poveternostným vplyvom. Ukryté auto navyše ušetríte útokov vandalov, vyčíňanie zlodejov aj ujme od silvestrovského ohňostroja. V zime nemusíte škriabať z okienok námrazu. V lete nie je interiér vozidla rozpálený od priameho slniečka. Vybrať si môžete jednoduché i radové garáže.

 

Klady betónové garáže

Jedným z dôležitých kladov betónovej garáže je nízka obstarávacia cena. Oproti murované garáži ju kúpite približne za 60% jej obstarávacej ceny. Nemusíte stavať hydroizoláciu a betónovú základovú dosku. 

Viete, koľko miniete

Jednou z výhod montované garáže s omietkou je to, že viete, koľko miniete. Máte svoj rozpočet celú dobu pod kontrolou. Garáž máte k dispozícii za pár hodín. Dodávateľ vám určí presnú cenu, vrátane montáže a dopravy. Nemusíte sa obávať žiadnych nečakaných výdavkov navyše. Spočítať si môžete tiež budúce náklady na údržbu, prípadne náklady na energie či vodu. Betónová garáž je plnohodnotnou alternatívou betónové garáže.

 

Ako na výstavbu?

Mobilná betónová garáž stačí postaviť na základovej pätky. Jednotlivé diely usadíte do štyroch pätiek. Môžete si vybrať napríklad modely s betónovou podlahou alebo keramickú. Lacná betónová garáž môže fungovať aj ako spoľahlivý náraďový domček. Nie ste nijako limitovaní veľkosťou, ani vzhľadom. Všetko si možno jednoducho prispôsobiť svojim predstavám. Získate vhodné zázemie pre svoj nábytok, auto, nepotrebné sezónne veci.

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.