10.4.2017

Mobilné domy u nás zatiaľ príliš rozšírené nie sú. Prinášame dôvody, prečo bývať v mobilnom dome.

Je vhodný pre všetky vekové kategórie

Montované mobilné domy sú vhodné ako pre mladé páry, ktoré spolu skúšajú bývať, tak pre rodiny s deťmi i pre študentov alebo seniorov, ktorí chcú na staré kolená bývať v súlade s prírodou. Nie je potom nič jednoduchšie, než si objednať mobilný dom, ktorý vám je dodaný až na miesto určenia buď hotový alebo sa zmontuje na pozemku.

Zbavíte sa otravných susedov

Štvú vás vaši susedia v paneláku? Potom nie je nič jednoduchšie, než si vybrať montovaný dom a presťahovať sa. Tieto domy sú ideálne taktiež pre prechodné bývanie, keď staviate vysnívaný dom. Nemusíte platiť drahý podnájom, stačí si zakúpiť Mobilheim.

Prevádzka nie je náročný

Mobilný dom si môže dovoliť v podstate každý žiadateľ bez hypotéky, navyše je nenáročný na prevádzku. Poistenie mobilného domu je oveľa lacnejšie ako u klasickej stavby. Kúrenie aj ohrev vody si môžete zaistiť pomocou elektriny, plynu alebo solárnej energie. Životnosť mobilného domu so správnou starostlivosťou je minimálne 50 rokov. Mobilné domy spĺňajú všetky hygienické i bezpečnostné normy. Betónové moduly navyše môžete ľubovoľne prikupovať a zostavovať tak, ako bude potrebné. Môžete si zaobstarať mobilný bungalov aj poschodový dom.

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.