27.2.2018

60% finančných nákladov - toľko môžete ušetriť v prípade, že sa miesto stavby garáže svojpomocne rozhodnete pre kúpu už hotové garáže. To je skutočne úctyhodná suma, ktorá pomôže ušetriť váš rozpočet. Aké ďalšie výhody majú betónové garáže?

5.2.2018

Určite ste už mnohokrát niekde videli betónovú garáž. Pamätáte si na jednoduchý šedivý kváder. Skutočnosť ale môže byť aj iná - môžete si vybudovať aj esteticky dokonalú garáž.

garáž

28.12.2017

Vybudovať garáž čo najrýchlejšie, taký je sen väčšiny majiteľov automobilov. Môže sa vám tiež splniť, to nie je príliš veľký problém. Keď si zvolíte hotovú garáž, potom máte veľkú výhodu - skutočne sa jej môžete dočkať vo veľmi krátkom časovom horizonte. Vlastne si necháte priviezť už hotový produkt, ktorý len osadíte.

29.11.2017

Keď sa rozhodnete pre garáž, najlepšie je nechať si doviezť garáž už hotovú. Odpadne vám tak neuveriteľná kopa starostí, ktoré by ste inak museli podstupovať. Určite si sami dokážete predstaviť, čo všetko obnáša stavba garáže, ak sa do nej pustíte sami. Mnohé záujemcov odradí už tá predstava.

garáž

30.10.2017

Preč sú betónové garáže ako nudné šedivé kocky. Je škoda, aby boli škaredými, nudnými objekty, ktoré nikoho nenadchnú. Veď sú predsa súčasťou nášho životného priestoru a ako také môžu byť aj príjemnými, živými, veselými objekty, ktoré budú pekne ladiť so svojim okolím.

12.10.2017

Šedá nuda, tak si mnohí ľudia predstavujú garáž. Skutočnosť ale môže byť oveľa krajší. Pokojne si môžete garáž zladiť so zvyškom svojho domu pomocou farebnej fasády. Áno, je to tak. Farby nie sú vyhradené len pre váš dom. Rovnako úspešne ich môžete využiť aj pre garáž. Nebojte sa toho.

7.9.2017

Garáž pre vaše auto by mala byť nielen funkčná, ale aj zapadajúca do celkového charakteru okolia domu, mesta, krajiny. Jednoducho a jednoducho nie je to len ochrana vášho spoločníka z plechu, ale dôležitá architektonická vlastnosť. Určite nechcete, aby niekto ukázal váš prst do vašej garáže a kritizoval, aké škaredé to je. 


16.8.2017

Infračervené žiarenie prestúpi našej pokožkou, ohreje svalovú hmotu i kĺby. Uvoľní svalové napätie, pomôže vám odbúrať stres a tiež zlepšiť náladu.

8.8.2017

Nie na každej záhrade je kvalitná pôda, ktorá má dostatok živín a je vhodná na pestovanie. Tento nedostatok sa dá ale jednoducho vyriešiť pomocou kaskádových záhonov.

25.7.2017

V stavebnom aj priemyselnom trhu prevláda dopyt po náradie na benzín. Dôvodov je niekoľko: nikto nechce pri práci zápasiť s káblom a s predlžovací kábel.

19.7.2017

Skrášliť svoju záhradu môžete pomocou okrasné záhradné múriky. Vyrieši problém sa záhony aj neposlušným svahom.

13.7.2017

Rozhodli ste sa pre údržbu záhrady? Jednoduché prefabrikáty vám umožní rýchle vybudovanie oporného múru.

6.7.2017

Záhradný bazén je výbornou akvizíciou, ktorú oceníte hlavne v sparných letných dňoch. Na našom trhu si môžete vybrať z celej škály rozličných typov záhradných bazénov. Záleží hlavne na priestorových možnostiach záhrady a naditosti vašej portmonky.

29.6.2017

Na otvorenej terase môžete mať vírivku, ktorú je však vhodné zastrešiť. Riešením je vybudovanie zimnej záhrady, ktorá v lete slúži rovnako, ako pergola.

29.6.2017

Na dovolenku do zahraničia jazdia všetci radi, ale medzi najobľúbenejšie destinácie stále patrí vlastná záhrada.

22.6.2017

Nemáte kam zaparkovať auto, ale predstava drahé a predovšetkým zdĺhavé výstavby garáže vám vhod zrovna nepríde? Problém môžete vyriešiť pomocou moderného prístrešku na auto, tzv. Carporte.


21.6.2017

Mobilný dom môžete presúvať aj na dlhé vzdialenosti. Nový si zaobstaráte zhruba od dvanástich tisíc euro.

20.6.2017

Bývanie v panelákovom či nájomnom byte alebo v rodinnej vilke sa zatiaľ rozhodne nestáva prežitkom, ale stále viac ľudí sa zameriava na i iné typy obydlia.

19.6.2017

Budem stavať dom rozhodnete sa možná. Pretože ale máte veľmi napätý rozpočet, svoje rozhodnutie starostlivo zvažujete. Tiež neviete, či sa treba v najbližších rokoch nebudete sťahovať za prácou. Má v takom prípade vôbec zmysel investovať do trvalej stavby? Pravdepodobne nie. Vaše nároky splní mobilný dom.

16.6.2017

Dnešné bazény sú cenovo oveľa dostupnejšie ako v predchádzajúcich dekádach. Zďaleka sa už nejedná o doplnok, ktorý si môžu dopriať len tí najbohatších.

15.6.2017

Svahovitý terén na záhrade môže robiť celý rad problémov. Platí to hlavne vtedy, ak chcete stavať bazén alebo záhradný domček.

14.6.2017

Ak sa nechcete cítiť ako na divadelnom pódiu zakaždým, keď niekto prejde okolo domu, vymeňte klasický latkový plot za zrakom nepreniknuteľnú bariéru.

13.6.2017

V súčasnej dobe je možné využívať pre stavby oplotenia a múrikov v záhrade celú škálu materiálov. Používajú sa gabiony, Vibrolisované bloky, betónové oporné múry, tvárnice a mnoho ďalšieho.

12.6.2017

Doba kúpaní je tu a váš bazén vyžaduje správnu starostlivosť, než sa vrhnete na kúpanie.

22.5.2017

Udržiavať záhradu v dobrom stave nie je práve ten najjednoduchší úloha, ale s patričným náradím sa to zvládnuť dá.

19.5.2017

Rozhodli ste sa pre zastrešenie pergoly? Ak áno, vhodným variantom je hliníková pergola v spojení so zastrešením pomocou polykarbonátu. Ponúka tie najoptimálnejšie úžitkové vlastnosti. Polykarbonát je moderný materiál, ktorý skvele doplní hliníkovú konštrukciu.


18.5.2017

Chcete svoj príbytok na kolieskach obývať po celý rok? Potom je potrebné uvažovať o dokonalom zateplenie a izoláciu. Niektoré domy sú už zateplené, ale starších modelov je potrebné vykonať revitalizáciu.


18.5.2017

Chcete svoj príbytok na kolieskach obývať po celý rok? Potom je potrebné uvažovať o dokonalom zateplenie a izoláciu. Niektoré domy sú už zateplené, ale starších modelov je potrebné vykonať revitalizáciu.

16.4.2017

Zaujala vás možnosť zaobstarať si mobilný dom? Nechajte si čas na rozmyslenie a zvážte, ktorý dom montovaného domu bude pre vás najvhodnejší. Odpovedzte si niekoľko nižšie uvedených otázok, aby ste zvolili tú najlepšiu variantu.

15.5.2017

Zaobstarať si záhradný nábytok je oveľa zložitejšie rozhodnutie než si zaobstarať nábytok napríklad do obývacej izby. Je potrebné dbať nielen na výtvarnú stránku, ale oveľa viac aj na nepoddajnosť.

12.5.2017

Betón sa do záhrady hodí v akejkoľvek podobe. Oproti prírodnému kameňu je veľmi lacný, vyzerá krásne v akejkoľvek podobe.

11.5.2017

Mobilné domy ponúka celý rad zaujímavých alternatív. Pri správnom výbere vám poskytnú plnohodnotné bývanie.

10.5.2017

Mať v súčasnosti vlastní dom nemusí byť pre väčšinu tak nereálne ako v minulých dekádach. Je však potrebné zabudnúť na bývanie v tehlovej stavbe, ale hľadať alternatívy.

9.5.2017

Nechať si v súčasnosti postaviť priestranný rodinný dom, kvalitné garáž či komfortné kancelárie je oveľa jednoduchšie a hlavne lacnejšie ako v minulosti.

5.5.2017

Bývanie v rekonštruovanom podkroví je dnes úplne bežnou záležitosťou. Pôdne byty sú väčšinou na nerozoznanie od tých klasických, až na strešné okná. Strešné okná môžete mať aj v mobilnom dome.

4.5.2017

Neviete si predstaviť leto bez kúpania, ale už nechcete chodiť stále na to isté kúpalisko? Aj k mobilnému domu si môžete zaobstarať bazén.

3.5.2017

Betónové garáže sú nielen mobilné, ale tiež ponúka veľké množstvo variantov a široké možnosti využitia.

2.5.2017

Oplotiť svoj pozemok alebo vybudovať oporu svahu môžete veľmi jednoducho. Pomôžu vám k tomu oporné múry z betónu.

27.4.2017

Mobilné domy boli u nás ešte donedávna málo známe. V posledných rokoch ich popularita stúpa. Je mobilný dom plnohodnotnou náhradou klasického bývanie?

26.4.2017

Záhrady sa svažitým terénom možno vymodelovať a zabezpečiť s použitím oporných múrov.

24.4.2017

Svahovitý terén môže robiť nemalé problémy, najmä ak sa chystáte robiť na takom povrchu stavebné práce. Ale rovnako ako väčšina problémov aj tento má riešenie.

21.4.2017

Betónové múry nie sú len kus betónu, ktorý vám na pozemku prekáža. Naopak majú mnoho užitočných funkcií.

20.4.2017

Nájsť dnes lacné bývanie, ktoré nebude smrsknuté do pár metrov štvorcových, je fuška. Ovšem dá sa to. Nesmiete ale premýšľať príliš konzervatívne.

19.4.2017

Pri úprave svahové záhrady sa nezaobídete bez oporných múrov. Zabezpečí stabilitu terénu a zvýši jeho atraktivitu.

18.4.2017

V USA, Nemecku či Fínsku sú montované domy veľmi populárne. Napriek tomu, že majú montované domy rad výhod, nie sú u nás zďaleka tak rozšírené. Dôvodom sú napríklad mylné informácie o vlastnostiach dreva či betónových prefabrikátov. Prečo si zaobstarať montovaný dom?

14.4.2017

Pohyblivé domy, garáže i pracoviská dnes zažívajú žatvy. Sú cenovo zaujímavejšie ako tradičné usadlé stavby, ale nie na úkor pohodlia.

13.4.2017


Chcete si postaviť bazén, ale terén u vášho domu nepatrí k nejrovnějším? Tento problém sa dá vyriešiť pomocou oporné múry.

11.4.2017

Automobil by sme nemali nechať mrznúť v zime vonku. Zaobstarať mu môžete betónovú garáž.

10.4.2017

Mobilné domy u nás zatiaľ príliš rozšírené nie sú. Prinášame dôvody, prečo bývať v mobilnom dome.

6.4.2017

Aj svahová záhrada vám prinesie mnoho úžitku. Záhradu vo svahu je potreba náležite udržiavať, doplniť o terasy, múriky tak, aby vyzerala prirodzene.

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.